Dizajn moderného bytu, Vajnorská

SK Dizajn bytu a sviežej modernej obývačky na Vajnorskej ul. v širšom centre Bratislavy. Obývačka má navrhnutý veľkorysý úložný priestor schovaný v bočnej obývačkovej zostave. Tá sa skladá z množstva menších nástenných skriniek,  s rytmickým farebným členením. Opticky teda nie je súčasťou obývačky veľká úložná stena, ktorá by inak pôsobila masívnym dojmom, ale do menších celkov vyskladané skrinky, ktoré sa tvária obývačkovo. Skladba stenovej zostavy aj farebnosť je vo viacerých variantách. Žltá farba prináša žiarivosť do inak zatieneného bytu, pričom je umiestnená len sporadicky, takže nezaťažuje priestor. Prírodný ráz interiéru podtrhuje stôl i lampa s drevenými nohami z konárov.

Vizualizácia sviežej obývačky vo farbe slnka

EN Fresh modern living room design with broad storage being artfully hided in the side cabinet wall  The cabinet wall is broken into various wall cabinet pieces furthermore being created with rhythmically color scheme. Thus a massive storage is not part of the living room in this way any more. Natural aspect is reached by using lops within table and lamps legs. The wall cabinets scheme is available in many enclosed schemes and color variations.

Dizajn „sivej“ mestskej kúpeľne

SK Dlhá úzka kúpeľna s maličkým umývadlom hneď pri vchode sa kompletnou zmenou dispozície stala veľkorysou kúpeľnou s priamym vstupným pohľadom na umývadlo a s pohodlnou rohovou (!) vaňou. Vaňa je jedna z pár svojho druhu asymetrických rohových vaní vhodných do malých priestorov. Hlboká práčka s vrchným plnením bola nahradená plytkou práčkou zasunutou pod murovanú policu s úložným priesotom.

EN Bathroom with its long narrow space over there and just a little sink upon door entrance has been changed into full-valued bathroom by proper disposal change. enabling direct  entry view on full valued  sink.  Special asymmetrical corner bath ready to fit small spaces. was used  that enables full conformity.  Deep top-loading wash machine has been changed by a flat one positioned under a masonry shelf enabling further storage.

Vizualizácia „sivej“ mestskej kúpelne