Návrhy interiérov a exteriérov online

SK Návrhy interiérov sa dajú spracovať aj „bezkontaktne“ online, na diaľku. Nevyhnutné je dodanie podkladov (min.pôdorys alebo ručný nákres s kótami, zopár fotiek pre predstavu a ďaľšie podstatné informácie). Aj keď niet nadto vidieť veci na živo 🙂 , z titulu skúseností s realizáciami viem klásť tie pravé otázky na ceste k Vášmu ideálnemu bývaniu. V prípade spracovania návrhu online neprichádzate absolútne o nič – budete mať k dispozícii všetky výstupy, ktoré by ste dostali aj pri fyzickom odovzdávaní návrhu, teda aj virtuálnu prehliadku aj živú animáciu.

siva moderna obyvacka
Lopašov
RD Tvrdošín
RD Regensburg
letna kuchyna jkdeco
Letná kuchyňa online
Záhrada, Orava
Domček Vojka
moderny biely murovany altanok s hlinikovymi zaluziami
Gbeľany
moderny altanok s drevenym a kamennym oblozenim
Moderný altánok pre rodinnú pohodu, KNV
Dunajská ul.
RD Dev.Nová Ves
navrh kuchyne
Bruck
virivky vo wellness
Wellness
nasvietenie domu
Lopašov
Rim.Sobota
fialova fasada domu
Areál Bernolákovo
vizualizacia obyvacky s ruzovou tapetou
Púchov
Piešťany izba
moderny altanok s terasovymi doskami
Štýlový altánok, Bohdanovce pri Trnave
návrhy interiérov online
Loft, Pezinok
Laser Arena
RD Galanta

EN Online interior, exterior or garden design concept. In the case of online delivery, the initial docs are a must: plan or schetch with dimensions, a few photos and some more information. Even if nothing is more then seeing the space live 🙂 , on the base of my extensive experiences with remodelingI can put the very best questions to ensure the right way to your ideal living. The more pricesite entry info the more precise output you get.

You will get all what you’d be given in standard face to face delivered interior design concept including virtual tour and even live animation:
disposal plan
camera vievs – unlmited amount
dolly views
elevation
variants
custom furniture
tips on standard or branded furniture and other equiment
concept tuninig
consultancy

I ‚ve delivered onlne interior, exterior or garden design concept to many investors that made a remodel by themselves or with the help of local suppliers.