Profil

Interiérom a ideálnemu bývaniu sa profesionálne venujem s láskou už pomaly druhú dekádu. Všetko začalo v detstve vraj nadaným kreslením, ktoré ma priviedlo do Ľudovej školy umenia. Technické myslenie ma však odviedlo k štúdiu elektrotechniky, neskôr do zvukárskych štúdii a napokon do počítačového korporátu. Popritom mi zostala záľuba v maľovaní obrazov, modelovaní keramiky a zariaďovaní interiérov všetkým naokolo, susedom, priateľom i rodine. Až kým neprišlo rozhodnutie venovať sa interiérom naplno. Tu sa už takmer po dve dekády pohybujem ako ryba vo vode. Odvtedy som navrhovala interéry i exteriéry pre také etablované firmy ako Ikea Components, STU, Dobré jablká, Pinelova nemocnica, PPA Energo, PPA Controll, Slanický dvor, Happy Farm, Biolive, Laser Aréna Lip.Mukuláš, Zmrzlináreň Račianske mýto, MDM Gropup,  atď.

Návrh interiéru dodávam formou 3D vizualizácie, interiéry riešim:

V rámci interiéru poskytujem doplnkové služby ako interiérové poradenstvo na mieste, nákupnú assitenciu v obchodoch, dekorovanie interiéru či redizajn interiéru, homestaging, predaj nábytku a dekorácií, či tipy pre ideálne  bývanie, dizajn nábytku a prvkov interiéru na mieru, návrh krbov, podhľadov, knižníc atď.

V rámci  exteriéru spracujem návrh modernej či tradičnej fasády, areálu, moderného altánku či záhrady pre tých, ktorí si záhradu riešia vo vlastnej réžii. Pri záhrade je možnosť náhľadu ako bude rozrastená o niekoľko rokov a ako sa tým ovplyvnia výhľady.

>Portfóliio