Poradenstvo

Interiérové  poradenstvo priamo v interiéri je efektívna forma okamžitej pomoci v interiéri, bez nutnosti podstatne drahšej vizualizácie návrhu interiéru. 

Jednorazové poradenstvo na mieste trvá cca 2-3 hodiny. V rámci návštevy doporučím vhodné úpravy a vybavenie, odpoviem na otázky, zhodnotím možnosti priestoru alebo nakreslím možnosti a nápady, či už ide o izbu, byt, či celý dom alebo jeho exteriér a záhradu.

Poradenstvo poskytujem v Bratislave a okolí. Dopredu stanovená fixná cena služby sa odvíja od miesta, rozsahu a dĺžky konzultácie, pri jednorazovom poradenstve ide spravidla o 70-100€ na návštevu.

Ideálne je poslať zopár fotiek dopredu, o to cielenejšie a efektívnejšie sa viem na návštevu pripraviť hoci aj bez prípravy disponujem solídnym prehľadom o tom, čo sa kde nachádza. Viem tak poskytnúť okamžité informácie ohľadom momentálnych možností na trhu a to tak nábytku, ako aj materiálov, textílií, doplnkov a ostatného vybavenia.

Okrem jednorazového poradenstva môže ísť o ďaľšie služby napr. nákupnú assitenciu alebo sprievod po obchodoch na hodinovej báze v rozsahu aktuálnej potreby klienta. Dopredu stanovená cena výjazdov sa na základe rozsahu, vzdialenosti a náročnosti pohybuje v rozsahu 20-30€/hod.

>Služby