Dizajn dvoj-izbáku v Púchove

Prerábka staršieho bytu s veľkými izbami a šikovnou dispozíciou, ktorá umožňila zjednotenie a zväčšenie tak kúpelne ako aj kuchyne. Vznikol tak nový moderný priestor v jemných pastelových odtieňoch.

Chodba

Rúžová spálňa

Tak ako v iných starších bytoch, aj tu vybúranie podparapetného múrika a nahradenie celoplošným preskleným oknom, či dverami spraví z klasického bytu moderný priestor s prepojením na lodžiu. Radiátor sa zväčša dá vymeniť za úzky vysoký, ktorý zostane skrytý za závesom. Ako vždy k dispozícii je viac variánt.

Kuchyňa v chodbe

Pôvodne malá kuchyňka vysunutím do rozšírenej chodbičky umožní viac pracovnej plochy, ktorá sa môže ešte zväčšiť pridaním mobilného ostrovčeka. Ten sa môže posúvať podľa potreby a buď nadväzovať na linku alebo plniť funkciu ostrovčeka, kedy gazdiná stojí čelom k hosťom pred rozšíreným dverným otvorom obývačky. Za nosnou stenou je úzka komora, vstup je zamaskovaný v zadnom ramene vysokýcch skríň, ktoré poskytujú dodatočné kompaktné úložné kapacity. Jedálenský stolík je iba malý, a v podstate tam ani nemusí byť, pretože hneď vedľa v obývačke je plnohodnotný jedálenský stôl.

Kúpeľňa