Návrh interiéru a interiérový dizajn, Rovinka

Úplné prepracovanie dispozície vybavenia a kompletný návrh interiéru. Dodatočným sádrokartónovým a výtvarným riešením obývačkovej steny až za roh sa táto stena opticky zváčšuje a pocitovo vyťahuje obývačku spoza rohu viac do priestoru. Návrh krbu a jeho realizácia krbovým štúdiom. Návrh rozmiestnenia svietidiel nového podľadu za účelom celkového presvetlenia a zjednotenia priestoru. Zmena pozície a orientácie sedenia, jedálenského stola i úložných priestorov. Investor bol pripravený investovať aj do nového vybavenia na mieru, ale podarilo sa využiť všetok stávajúci mobiliár. Zjednotenie tienenia  terasových dvier a okna.

Dizajn kúpeľne de luxe

Moderný altánok s príchuťou Thajska

SK Návrh vnútorného usporiadania moderného altánku, jeho tienenia a farebného a-materiálového zloženia. Do priestoru bolo treba zakomponovať kuchyňu s grilom, drezom, ostrovčekom, jedáleň, krb, televízor aj veľkorozmerné ležovisko Kuchyňu ako pracovný priestor  som situovala do zadného rohu, čím sa do predných častí altánku mohli dostať oddychové časti ako jedáleň, či sedenie. Dve prerušené línie kuchyne  zabezpečujú vzdušný pohľad stolujúcich na kameňom obloženú stenu  Krb s televízorom som dala  v smere záhrady, aby si oddychujúci mohli vychutnávať pohľad do krásnej záhrady ako aj pozerať televízor. Ten je v závetrí krbu  čo zabezpečuje lepšiu viditeľnosť,  a zároveň na konzole, aby ho bolo možné otočiť aj k jedálenskému sedeniu.

EN Inner disposal concept of a treatments a, colors and materials The need was to place a kitchen, grill, sink, kitchen island, dining table, fireplace, TV and relax sitting sofas. Kitchen, being the working place, has been situated at the very back part of the gazebo. This enables a relax parts and dining part to be situated in the front of the gazebo .Two sides of the kitchen enables an open space not to be staffed, instead of it enables a view on the  beautiful stone wall to be seen by the dinning stuff. Fireplace and TV is located in the garden direction in order to enable a view to beautiful garden  Tv is located in the fireplace shadow so that it visible either on sunny days and above all it is being able to be turned to dining stuff.