Dizajn redakcie hudobného časopisu

SK Ani kancelária nemusí byť nudná. Tu som si trúfla na odvážnu farbu 🍊 hneď z niekoľkých dôvodov: jedná sa o umelcov 🎻, ktorým som chcela dopriať tvorivejšie riešenie. Po druhé redakcia časopisu sidli v historickej budove 🕍, ktorej miestnosť disponuje iba jedným oknom, preto som chcela oživiť a rozžiariť 🌞zadný kút, rozvrstvenie sedačky do viacerých farieb rozbíja nudnosť jednofarebnej sedačky. Po tretie je ornažová farba súčasťou loga.

Jedným z návrhov bolo použitie lokálneho nábytku s titulom kancelársky nábytok roka, ktorý disponuje aj miernejšími odtieňami farby. Stávajúca sedačka sa nechá aj napriek cene prečalúniť, lebo najlepšie spĺňa rozmerové požiadavky, variabilitu a pohodlie. Návrh prečalúnenia do 3 odtieňov oranžovej je to, čo ozvláštňuje interiér a dodáva mu umelecký šmrnc.

EN Music magazine office design – office space doesn ‚t have to be boring at all. I used challenging orange color from several reason: to indulge a little more artificial feeling to music edition company, to light up dark corner in historical building with only one window in the office room, to stratify othewise boring seating if made unique, last but not least to use color of company logo. One of the many concepts used local furniture titling „office furniture of the year“ which offers less drama colors. Existing sofa will be cost expensive reupholstered having best fitted dimensions, variability and comfort offered. Three fabrics tones of orrange color is what makes is unique, refreshing, chic and artistic look.