Home
Profil
Vizualizácie
Interiéry
Exteriéry
Pred-po
Služby
Blog
Napísali
Kontakt
Facebook YouTube kopia (2) pinterest Jana Kadlic LinkedIn kopia

JK Deco

Interiérový dizajn reprezentačného VIP klub,u STU Bratislava

SK Výtvarný návrh požadovaného spojenia dvoch miestností a vytvorenie jednotného klubového  priestoru s celoobloženými stenami. v dvoch farebných variantach. Nohy  stolíkov z požadovaných reálne naskladaných kníh som nahradila ich simuláciou. Barový pult aj s vrcchným otáčacím pultom je umiestnený našikmo, aby pôsobil “čelne” tak na príchodzích, ako aj na sediacich  návštevníkov”a tiež opticky chránil sedenie pred priamym pohľadom  od vchodu. V duchu kníh je tiež navrhnuté pieskovanie vstupných sklenených dverí.       

interierovy dizajn reprezentacneho vip klubu, STU Ba

Kuchynka je schovaná “v obklade”, alebo v druhej variante je otvorený a prístupný len nízky obslužný pult.Stredový stĺp miestnosti bol efektívne integrovaný do knižnice, ktorá  oddeľuje jednotlivé kóje a poskytuje im tak čiastočné súkromie. Takisto členité čati stropu boli efektívne zjednotené sádrokartónovým prekrytím alebo obkladom a hneď aj využité na bodové osvetlenie. Stávajúce centrálne osvetlenie bolo využité na klasické klubové ventilátorové osvetlenie.  .Interiér zmäkčujú závesy.

interierovy dizajn

EN Combining of two rooms into one single room with required wooden wall covering  worked out in two color options. Low table legs has been required to be work out of real books however has been replaced  by its simulation  only. Bar table with upper rotating counter is situated sidelong in order to provide a head-on effect on all the visitors  either  coming or siting ones, along with it providing a privacy from coming in visitors.  Entry glass door are designed in the books theme either.

Kitchen is built in wall panel or open  of low cabinetry for easy access for visors in second option.  The middle column is effectively integrated into library which separates  single sitting providing privacy, The rugged ceiling construction was effectively unified by either drywall or wooden panels providing the base for a integrated lighting The existing ceiling lighting was used for installation of ceiling ventilators. Drapes are bringing a softness into club atmosphere.

1interierovy dizajn
interierovy dizajn
interierovy dizajn vip klubu
interierovy dizajn
interierovy dizajn vip klubu
interierovy dizajn vip klubu
interierovy dizajn vip klubu
realizácia a interierovy dizajn, STU Ba
virtualna prehliadka STU Ba VIP klub
virtualna prehliadka VIP klubu, STU Ba

Jana Kadlicová - JK Deco  © 2006 - 2019, Návrhy a dizajn interiérov, +421 903 030 494

Interiéry podľa služby

Vizualizácie

Realizácie

Exteriéry

Návrhy online

Redizajn

Dekorovanie

Design

HomeStaging

Interiér ako darček

3D prehliadky

Poradenstvo

podľa priestoru

Domy

Byty

Lofty

Komerčné

Obývačky

Izby

Kúpelne

podľa štýlu

Moderné

Luxusné

Prírodné

Industriálne

Vidiecke

Škandinávske

Koloniálne

Bohémske

Glamour

Retro

Etno

podľa stavu

Vizualizácie

Realizácie

Pred Po

3D prehliadky

podľa farby

Neutrálne

Farebné

galérie

Interiéry

Exteriéry

Vizualizácie

Dekorovanie

Design

Nábytok

DecoShop

Keramika

Obrazy

DIY

Google